Pagrindinis

Pagrindinis

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Essential Line Winter...

  Kaina 9,99 €

  Natūralus apsauginis ir regeneruojantis balzamas, apsaugantis letenų pagalvėles nuo šalčio ir dirginančio druskos poveikio. Sukurta bičių vaško, karnaubo vaško ir natūralių nakvišų, alyvuogių ir saldžiųjų migdolų aliejų pagrindu. Balzamas stiprina ir skatina epidermio ląstelių atsistatymą ir augimą. Giliai drėkina ir maitina. Ypač rekomenduojama šunims, gyvenantiems mieste, žiemą veikiamiems šaligatvių druskos.

  Išbandyta ekstremaliomis oro sąlygomis!

  • Nauja

  Kalėdiniai sausainiai...

  Kaina 3,49 €

  Šventiniai, aromatingi šunų sausainiai su džiovintu imbieru ir cinamonu. Kalėdiniai šunų sausainiai – tai unikalus Antarkties krilių, kuriuose gausu astaksantino, ir lašišų aliejaus, kuriame gausu Omega-3 riebalų rūgščių, derinys. Šie sausainiai yra skanus ir sveikas kasdienės mitybos priedas. Džiovintas imbieras ir cinamonas sudėtyje leis jūsų augintiniui pajusti Kalėdų magiją ir suteiks jam nepakartojamą skonio potyrį!

  • Nauja

  Kalėdinis šampūnas šunims...

  Kaina 11,49 €

  Riboto leidimo itin švelnus šampūnas normalios odos šunims. Palieka kailį švarų, žvilgantį, drėkina epidermį ir kvepia Kalėdomis! Dėl savo sudėtyje esančių švelnių valiklių šampūnas kruopščiai išvalo kailį ir odą nesukeldamas epidermio dirginimo ar sausinimo, taukmedžio sviestas tausoja, o šilko baltymai atkuria kailio struktūrą. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių. Cinamono ir gvazdikėlių aliejus apgaubs jus ir augintinį bei nukels į Kalėdų atmosferą!

  • Nauja

  Kalėdinis rinkinys jaunam...

  Kaina 15,19 €

  Kalėdinis rinkinys jaunam, augančiam šuniukui. Gardžių, sveikų ir natūralių skanėstų, užkandžių bei papildų rinkinys su žaisliuku Jūsų augintiniui – puiki dovana Šv. Kalėdų proga!
   
  Rinkinį sudaro:
  Menkių kepenų aliejus – tranas 100 ml
  Kalėdiniai sausainiai šunims 70 g
  Jaunų šuniukų (Puppy) sauso maisto mini pakuotės (70 g) - 2 vnt. (1 vnt. jautienos su lašiša  ir 1 vnt. ėrienos su antiena)
  Junior Optimal+ papildas šuniukams BreedingLine 100 g
  Žaislas*
   

  • Nauja

  Kalėdinis rinkinys katei

  Kaina 17,49 €

  Kalėdinis rinkinys katei. Gardžių, sveikų ir natūralių konservų ir papildų rinkinys su žaisliuku Jūsų augintiniui – puiki dovana Šv. Kalėdų proga!
   
  Rinkinį sudaro:
  Monoproteininis konservuotas pašaras katėms 2 vnt. po 200 g (1 vnt. jautienos ir 1 vnt. ėrienos)
  Atlanto lašišų aliejus 100 ml
  Multivitaminai katėms GreenLine 300 tabl.
  Žaislas*

  • Nauja

  Kalėdinis rinkinys...

  Kaina 19,99 €

  Kalėdinis rinkinys suaugusiam šuniui. Gardžių, sveikų ir natūralių skanėstų, užkandžių bei papildų rinkinys su žaisliuku Jūsų augintiniui – puiki dovana Šv. Kalėdų proga!
   
  Rinkinį sudaro:
  Baltų žuvų aliejus OceanicLine Omega-3 100 ml
  Kalėdiniai sausainiai šunims 70 g
  Suaugusių šunų sauso maisto mini pakuotės (70 g) - 2 vnt. (1 vnt. jautienos  ir 1 vnt. veršienos su lašiša)
  Multivitaminai šunims GreenLine 120 tabl.
  Žaislas*
   

 • Regeneruojantis balzamas...

  Kaina 11,49 €

  Natūralus regeneruojantis ir maitinantis balzamas kasdienei sausų ir suskilinėjusių šunų letenų pagalvėlių priežiūrai. Sukurta taukmedžio sviesto, karnaubo vaško ir natūralių saldžiųjų migdolų, baobabo sėklų ir avokadų aliejų pagrindu. Balzamas stiprina ir skatina epidermio ląstelių atstatymą bei augimą. Giliai drėkina ir maitina.

 • Premium Selection – menkė...

  Kaina 2,50 €

  Puikiai sukomponuotas monoproteininis menkės pašaras suaugusioms katėms. Dėl idealios žuvies ir sultinio proporcijos pašaras yra skanus ir sveikas visaverčio maisto derinys net reikliausioms katėms.
  Super premium klasės šlapias pašaras suaugusioms katėms:
  -          hipoalerginė formulė be grūdų;
  -          monoproteininė receptūra be vištienos.
   

 • Premium Selection –...

  Kaina 2,50 €

  Puikiai sukomponuotas monoproteininis jaučių mėsos pašaras suaugusioms katėms. Dėl idealių raumenų mėsos, organų ir jautienos sultinio proporcijų pašaras yra skanus ir sveikas visaverčio maisto derinys net reikliausioms katėms. Pašaras ypač rekomenduojamas katėms turinčioms polinkį į aktyvumą.
  Super premium klasės šlapias pašaras suaugusioms katėms:
  -          hipoalerginė formulė be grūdų;
  -          monoproteininė receptūra be vištienos.