Pagrindinis

Pagrindinis

Aktyvūs filtrai

 • Guobų žievės papildas...

  Kaina 24,95 €

  Guobų žievėje gausu daug maistinių medžiagų ir vitaminų, svarbių augintinio sveikatai. Dėl unikalių apsauginių savybių jis plačiai naudojamas gyvūnams, kurių virškinimo sistema yra jautri, linkusi į dirglumą.

 • Džiovintos krevetės šunims...

  Kaina 6,79 €

  Šiltame ore lėtai džiovinamos aromatingos krevetės yra puikus bei sveikas užkandis net reikliausiems šunims ir katėms. Krevetės puikiai tinka kasdienės augintinio mitybos paįvairinimui, praturtinimui, taip pat kaip atlygis žaidimo, treniruotės ar pasivaikščiojimo metu. 100% natūralu! Sudėtyje nėra glicerino, kvapiųjų medžiagų ir konservantų!

 • Džiovinti šprotai šunims ir...

  Kaina 5,39 €

  Maži šprotai, lėtai džiovinami šiltame ore, yra puikus bei sveikas užkandis net reikliausiems šunims ir katėms. Žuvytės puikiai tinka kasdienės augintinio mitybos paįvairinimui, praturtinimui, taip pat kaip atlygis žaidimo, treniruotės ar pasivaikščiojimo metu. 100% natūralu! Sudėtyje nėra glicerino, kvapiųjų medžiagų ir konservantų!

 • Džiovintos silkės šunims ir...

  Kaina 5,59 €

  Labai maistingos silkės, lėtai džiovinamos šiltame ore, yra puikus bei sveikas užkandis net reikliausiems šunims ir katėms. Žuvytės puikiai tinka kasdienės augintinio mitybos paįvairinimui, praturtinimui, taip pat kaip atlygis žaidimo, treniruotės ar pasivaikščiojimo metu. 100% natūralu! Sudėtyje nėra glicerino, kvapiųjų medžiagų ir konservantų!

 • Skanėstai treniruotėms –...

  Kaina 5,69 €

  Begrūdžiai, neriebūs ir 100% natūralūs treniruočių skanėstai iš elnienos, jūros dumblių ir saldžiųjų bulvių – tai išskirtinio skonio ir maistinės vertės derinys. Maistinga elnio mėsa yra puikus lengvai virškinamų baltymų šaltinis, turintis itin mažai riebalų ir cholesterolio. Sudėtyje esantys jūros dumbliai turi antioksidacinį poveikį, teigiamai veikia šuns kailio bei odos būklę. Dėl švelnaus gamybos proceso žemoje temperatūroje visi ingredientai išlaiko vertingas maistines vertes ir aukštą kokybę. Sudėtyje nėra skonio stipriklių, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

 • Skanėstai treniruotėms –...

  Kaina 5,69 €

  Begrūdžiai, neriebūs ir 100% natūralūs treniruočių skanėstai iš jautienos, maistingo moliūgo ir džiovintų slyvų – tai išskirtinio skonio ir maistinės vertės derinys. Jautiena yra puikus lengvai virškinamų baltymų ir vertingų mineralų šaltinis. Sudėtyje esančios džiovintos slyvos ir moliūgas palaiko tinkamą virškinimą ir virškinimo sistemos funkcionavimą. Dėl švelnaus gamybos proceso žemoje temperatūroje visi ingredientai išlaiko vertingas maistines vertes ir aukštą kokybę. Sudėtyje nėra skonio stipriklių, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

 • Skanėstai treniruotėms –...

  Kaina 5,69 €

  Begrūdžiai, neriebūs ir 100% natūralūs treniruočių skanėstai iš antienos, kalakutienos mėsos ir bananų – tai išskirtinio skonio ir maistinės vertės derinys. Maistinėmis medžiagomis turtinga antienos mėsa kartu su subtilia kalakutiena yra puikus skonio derinys šuniukams ir jauniems, augantiems šunims. Sudėtyje esančios kriaušės, obuoliai ir bananai padidina skanėstų maistinę vertę. Dėl švelnaus gamybos proceso žemoje temperatūroje visi ingredientai išlaiko vertingas maistines vertes ir aukštą kokybę. Sudėtyje nėra skonio stipriklių, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

 • Skanėstai treniruotėms –...

  Kaina 5,69 €

  Begrūdžiai, neriebūs ir 100% natūralūs treniruočių skanėstai iš laukinio šerno mėsos su maistingomis kriaušėmis bei sveikatą stiprinančiomis spanguolėmis – tai išskirtinio skonio ir maistinės vertės derinys. Šernienos mėsoje gausu vertingų aminorūgščių, optimalus baltymų kiekis ir puikiai virškinami riebalai. Skanėstai ypač rekomenduojami aktyviai besitreniruojantiems ir „dirbantiems“ šunims. Dėl švelnaus gamybos proceso žemoje temperatūroje visi ingredientai išlaiko vertingas maistines vertes ir aukštą kokybę. Sudėtyje nėra skonio stipriklių, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

 • Skanėstai treniruotėms -...

  Kaina 5,69 €

  Begrūdžiai, neriebūs ir 100% natūralūs treniruočių skanėstai iš kiškio mėsos su žaliosios arbatos ir moliūgų ekstraktu – tai išskirtinio skonio ir maistinės vertės derinys. Lengvai virškinamoje kiškio mėsoje gausu amino rūgščių, mineralų ir vitaminų, ypač B grupės. Žaliosios arbatos ekstraktas turi raminamąjį poveikį. Dėl švelnaus gamybos proceso žemoje temperatūroje visi ingredientai išlaiko vertingas maistines vertes ir aukštą kokybę. Sudėtyje nėra skonio stipriklių, konservantų ir dirbtinių dažiklių.

 • Sausainiai šunims – Berry...

  Kaina 3,49 €

  Traškūs, aromatingi, be grūdų, 100% natūralūs ir sveiki sausainiai šunims, sukurti iš kruopščiai atrinktų žolelių (švitrūno, dilgėlių) ir miško uogų (mėlynių, aviečių) kompozicijos, kuri yra turtingas vitaminų ir mineralų šaltinis. Skanėstai yra skanus ir sveikas kasdieninės šuns mitybos papildas.

 • Sausainiai šunims – Oceanic...

  Kaina 3,49 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki sausainiai šunims. Be grūdų, praturtinti kriliais bei Atlanto lašišų aliejumi, kurie praturtina šuns racioną daugybe sveikatai labai svarbių ingredientų, tokių kaip nepakeičiamos amino rūgštys ir Omega 3 rūgštys. Skanėstai yra skanus ir sveikas kasdieninės šuns mitybos papildas.