Pagrindinis

Pagrindinis

Aktyvūs filtrai

 • Regeneruojantis ir...

  Kaina 8,99 €

  Natūralus regeneruojantis ir apsauginis balzamas sausų ir įtrūkusių šunų pėdų pagalvėlių ir nosyčių priežiūrai. Pagaminta žolelių pagrindu: levandų ir rozmarinų. Balzamas stiprina ir skatina epidermio ląstelių atkūrimą ir augimą. Jis giliai drėkina, mažina dirginimą. Ypač rekomenduojama šunims, kurių pagalvėlės linkusios į nuospaudas, nusitrynimus, taip pat sporto ar darbiniams šunims, kurie treniruojasi ant kietų, šiurkščių ir saulės įkaitintų paviršių.

 • Alaus mielės RawDietLine 250 g

  Kaina 7,99 €

  Natūralus maisto papildas šunims ir katėms, pagamintas iš grynų, neaktyvių alaus mielių. Jame yra organinis organinių B grupės vitaminų kompleksas, didelis kiekis nukleotidų, aminorūgščių ir mikroelementų, palaikančių organizmo imunitetą bei kailio būklę.

 • Chondroline Junior +HA...

  Kaina 32,99 €

  Specializuotas skystas preparatas skirtas jaunų šunų osteoartikulinės sistemos ligų prevencijai ir gydymui. Formulė optimaliai pritaikyta jauno organizmo poreikiams, suteikia reikalingų medžiagų tinkamam judėjimo sistemos vystymuisi. Tai labai svarbi chondroprofilaktika greitai augančioms, didelėms ir milžiniškoms veislėms bei toms, kurioms gresia osteoartikulinės sistemos disfunkcijos, tokios kaip displazija ar kiti laikysenos defektai. Labai turtinga sudėtis palaiko ir gerina sąnarių judrumą bei lankstumą.

 • Rinkinys katei 1

  Kaina 22,78 €

  Rinkinys  katei, kurį sudaro:
  ü  Atlanto lašišų aliejus 100 ml;
  ü  Multivitaminai katėms GreenLine 300 tabl.;
  ü  Probiotikai GreenLine Forte 14 tabl.

  • -4,19 €

  Rinkinys „Senjoras šuo“

  Bazinė kaina 48,18 € Kaina 43,99 €

  Rinkinys vyresnio amžiaus šunų organizmo poreikiams. Rinkinį sudaro: Atlanto lašišų aliejus 300 ml + papildas ChrondroLine Senior papildas sąnariams 350 g +  2 vnt. skanėstų sveikiems sąnariams 40 g.

  • -1,77 €

  Rinkinys „Šuns sveikata 2“

  Bazinė kaina 31,27 € Kaina 29,50 €

  Rinkinys visapusiškam šuns sveikatos stiprinimui. Rinkinį sudaro: Atlanto lašišų aliejus 300 ml + multivitaminai šunims 120 tabl. + probiotikai 14 tabl.

  • -1,79 €

  Rinkinys „Šuns sveikata 1“

  Bazinė kaina 22,78 € Kaina 20,99 €

  Rinkinys visapusiškam šuns sveikatos stiprinimui. Rinkinį sudaro: Atlanto lašišų aliejus 100 ml + multivitaminai šunims 120 tabl. + probiotikai 14 tabl.

  • -1,84 €

  Rinkinys „Šuns imunitetas 1“

  Bazinė kaina 24,33 € Kaina 22,49 €

  Rinkinys visapusiškam šuns sveikatos ir imuniteto stiprinimui. Rinkinį sudaro: spirulinos papildas 120 tabl. + multivitaminai šunims 120 tabl. + alaus mielių papildas 120 tabl.

 • Skanėstai – Oceanic Snacks...

  Kaina 2,20 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš vandenyno gėrybių. Be grūdų, su kriliais ir Atlanto lašišų aliejumi. Jie praturtina šuns racioną daugybe sveikatai labai svarbių ingredientų, tokių kaip nepakeičiamos amino rūgštys ir Omega 3 rūgštys.

 • Skanėstai – Herbal Snacks 50 g

  Kaina 2,20 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš specialiai atrinktų žolelių, turinčių sveikatą stiprinančių savybių. Be grūdų, su erškėtuogėmis, ramunėlėmis, dilgėlėmis ir medetkomis. Medetkos palaiko kepenų veiklą ir padeda nuraminti virškinimo problemas. Erškėtuogės ir švitrūnas turi imunomoduliuojančių savybių, dilgėlės gerina medžiagų apykaitą.

 • Skanėstai – Berry Fruits 50 g

  Kaina 2,20 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, sukurti iš kruopščiai atrinktų žolelių ir miško uogų kompozicijos. Be grūdų, su mėlynėmis, avietėmis ir erškėtuogėmis. Tai ne tik skanėstas, bet ir unikalus šuns raciono papildas su sveikatai svarbiais „Super Food“ ingredientais.

 • Skanėstai – Fruits&Vege 50 g

  Kaina 2,20 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš ekologiškai švarių ingredientų. Be grūdų, su vaisiais ir daržovėmis, kurios praturtina šuns racioną unikaliomis maistinėmis medžiagomis - natūraliais vitaminais ir mineralais, svarbiais augintinio sveikatai.