Veisėjams

Veisėjams

Veisėjams

Aktyvūs filtrai

 • Baltų žuvų aliejus...

  Kaina 8,59 €

  Aukščiausios kokybės baltų jūros žuvų (ančiuvinių, stauridinių, silkinių, skumbrinių šeimų (išskyrus tunus ir pelamides)) aliejus, išsiskiriantis dideliu naudingųjų Omega-3 rūgščių kiekiu. Reguliarus naudojimas teigiamai veikia raumenų ir kaulų sistemą, pagerina kailio bei odos kokybę. Jame nėra dirbtinių konservantų, o dėl subtilaus žuvies skonio ir kvapo jį noriai ėda šunys ir katės. Žaliava sertifikuota ir patikrinta akredituotoje laboratorijoje. Specialus violetinio stiklo buteliukas užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą ir visų gaminio savybių išsaugojimą.

 • Spermaster - papildas šuns...

  Kaina 22,89 €

  Produktas skirtas praturtinti kergiamų šunų patinų racioną reprodukciniu laikotarpiu ir esant prastesnei spermos kokybei. Veikliosios medžiagos įtakoja efektyvią spermatogenezės eigą. Preparatas seleno mielių pagrindu, praturtintas L-karnitinu ir nakvišomis, padidina pagaminamo ejakuliato kiekį, gerina gyvybingumą ir padidina tinkamai susiformavusių spermatozoidų skaičių.

 • Atlanto lašišų aliejus

  Kaina 8,89 €

  Aukščiausios kokybės laukinės Atlanto lašišos aliejus, apdovanotas „Top for Dog 2018“ ir „Pet Choice award 2020“ apdovanojimuose. 100% grynas, turtingas Omega 3 riebalų rūgščių, EPA ir DHA aliejus yra puikus priedas prie šunų ir kačių raciono. Aliejus turi „HumanGrade“ kokybės sertifikatą, kuris yra aukščiausios kokybės produkto garantija.

 • Reproductal+ papildas...

  Kaina 20,99 €

  Specializuotas, ekologiškas, 100% natūralus preparatas, skirtas kalytėms ruošiantis nėštumui ir nėštumo metu, praturtintas vitaminais ir mineralais.

  • Išpardavimas!
  • −50%

  LactoVital papildas...

  Bazinė kaina 19,89 € −50% Kaina 9,95 €

  IŠPARDAVIMAS! Produkto galiojimo terminas: 2023-07-06.

  Natūralus papildas, stimuliuojantis laktaciją, greitesnę reprodukcinės sistemos regeneraciją, užtikrinantis puikią maitinančios kalytės būklę!

 • LactoStop papildas...

  Kaina 13,59 €

  Organinis, 100% natūralus kalytėms skirtas preparatas, kurio sudedamosios dalys slopina laktaciją ir veikia pieno liaukų atsinaujinimą. Produktas yra puiki pagalba įsivaizduojamo nėštumo atveju. Veikliosios medžiagos turi poveikį, kuris pagerina pieno liaukų atsinaujinimą.

 • Junior Optimal+ papildas...

  Kaina 17,29 €

  Organinis mitybos preparatas, kurio sudedamosios dalys užtikrina tinkamą ir visapusišką šuniuko vystymąsi, papildo maistinių medžiagų trūkumus ir palaiko osteoartikuliarinės sistemos vystymąsi (sumažina kaulėjimo sutrikimų riziką).

 • Pieno pakaitalas šuniukams...

  Kaina 21,99 €

  Pilnavertis pieno pakaitalas šuniukams nuo pat pirmos gyvenimo dienos. Itin skani formulė su saugiu laktozės kiekiu, turtinga DHA rūgštimis, reikalingomis tinkamam jauno organizmo vystymuisi.