Skanėstai

Skanėstai

Skanėstai

Aktyvūs filtrai

  • -1,04 €

  Rinkinys šuniui „Smaližius“

  Bazinė kaina 14,83 € Kaina 13,79 €

  Rinkinys šuniui, kurį sudaro:
  ü  Natūralūs skanėstai kailio būklei gerinti  40 g;
  ü  Natūralūs skanėstai dantų priežiūrai 40 g;
  ü  Natūralūs skanėstai sveikiems sąnariams 40 g;
  ü  Skanėstai šunims – Berry Fruits 50 g;
  ü  Skanėstai šunims – Ocean Snacks 50 g;
  ü  Skanėstai šunims – Herbal Snacks 50 g.

 • Skanėstai – Oceanic Snacks...

  Kaina 2,20 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš vandenyno gėrybių. Be grūdų, su kriliais ir Atlanto lašišų aliejumi. Jie praturtina šuns racioną daugybe sveikatai labai svarbių ingredientų, tokių kaip nepakeičiamos amino rūgštys ir Omega 3 rūgštys.

  • −10%

  Skanėstai – Herbal Snacks 50 g

  Bazinė kaina 2,20 € −10% Kaina 1,98 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš specialiai atrinktų žolelių, turinčių sveikatą stiprinančių savybių. Be grūdų, su erškėtuogėmis, ramunėlėmis, dilgėlėmis ir medetkomis. Medetkos palaiko kepenų veiklą ir padeda nuraminti virškinimo problemas. Erškėtuogės ir švitrūnas turi imunomoduliuojančių savybių, dilgėlės gerina medžiagų apykaitą.

 • Skanėstai – Berry Fruits 50 g

  Kaina 2,20 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, sukurti iš kruopščiai atrinktų žolelių ir miško uogų kompozicijos. Be grūdų, su mėlynėmis, avietėmis ir erškėtuogėmis. Tai ne tik skanėstas, bet ir unikalus šuns raciono papildas su sveikatai svarbiais „Super Food“ ingredientais.

  • −10%

  Skanėstai – Fruits&Vege 50 g

  Bazinė kaina 2,20 € −10% Kaina 1,98 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš ekologiškai švarių ingredientų. Be grūdų, su vaisiais ir daržovėmis, kurios praturtina šuns racioną unikaliomis maistinėmis medžiagomis - natūraliais vitaminais ir mineralais, svarbiais augintinio sveikatai.

  • −10%

  Skanėstai kailio būklei...

  Bazinė kaina 2,20 € −10% Kaina 1,98 €

  Traškūs, aromatingi, 100% natūralūs ir sveiki skanėstai šunims, pagaminti iš ingredientų, kurių ypatingas poveikis - kailio būklės gerinimas. Be grūdų, su jūros dumbliais, alaus mielėmis, kolagenu ir kitais ingredientais, teigiamai veikiančiais kailio ir odos būklę.

 • Skanėstai dantų priežiūrai...

  Kaina 2,59 €

  Skanūs kalakutų mėsos, jūros dumblių ir mėtos kompozicijos skanėstai šunims. Gaivina kvėpavimą, sumažina dantų akmenų susidarymą. Skirta visų dydžių šunims, vyresniems nei 4 mėnesių. 100% natūralūs! Be glitimo, be javų!
   
  65% kalakutiena
  25% mėtos
  10% dumbliai

  • −10%

  Skanėstai kailio būklei...

  Bazinė kaina 2,75 € −10% Kaina 2,48 €

  Skanūs lašišos ir datulių kompozicijos skanėstai šunims. Traškus, aromatingas skanėstas suteikia Omega 3 ir Omega riebalų rūgščių, kurios yra nepaprastai svarbios sveikatai. Teigiamai veikia kailio būklę. Skirta visų dydžių šunims, vyresniems nei 3 mėnesių. 100% natūralūs! Be glitimo, be javų!
   
  75% lašiša
  25% datulės

 • Skanėstai stresinėms...

  Kaina 2,59 €

  Skanūs gardžios veršienos ir melisos kompozicijos skanėstai šunims. Melisa švelniai ramina jautrių šunų nervų sistemą, mažina įtampą nerimą keliančiose situacijose, gerina nuotaiką, didindama psichologinį komfortą. Traškūs, aromatingi skanėstai yra puikus atlygis visų dydžių šunims, vyresniems nei 4 mėnesių. 100% natūralūs! Be glitimo, be javų!
   
  80% veršienos mėsa
  20% melisos (Melissa officinalis L.) lapų ekstraktas (sausas)

  • −10%

  Skanėstai sveikiems...

  Bazinė kaina 2,89 € −10% Kaina 2,60 €

  Skanūs anties mėsos ir Naujosios Zelandijos midijų kompozicijos skanėstai šunims. Naujosios Zelandijos midijos yra gliukozaminoglikanų (GAG), kurie yra kremzlės pagrindas, šaltinis, todėl jos natūraliai maitina sąnarius. Vienas skanėstas aprūpina midijų naudingosiomis medžiagomis 10 kg kūno svorio. Traškūs, aromatingi skanėstai visų dydžių šunims, vyresniems nei 3 mėnesių. 100% natūralūs! Be glitimo, be javų!
   
  80% džiovinta antienos mėsa
  20% liofilizuotos Naujosios Zelandijos midijos

 • Skanėstai Junior&Puppy 40 g

  Kaina 2,65 €

  Skanūs veršienos mėsos ir maistingo banano kompozicijos skanėstai jauniems šuniukams. Traškūs, aromatingi skanėstai yra puikus atlygis visų dydžių šunims, vyresniems nei 3 mėnesių. 100% natūralūs! Be glitimo, be javų! Trapūs ir lengvai dalinami.
   
  75% veršienos mėsa
  25% bananai