Apie musPetlis – elektroninė parduotuvė visiems gyvūnų mylėtojams, kurios prioritetai: prekių kokybė, greitas prekių pristatymas, operatyvus pirkėjų aptarnavimas.

Atsakingas požiūris į augintinį, verčia augintinių šeimininkus iš esmės domėtis visais augintinio poreikiais, o pirmiausia – susijusiais su augintinio sveikata.

Kaip žinia, esminis augintinio šeimininko rūpestis ir atsakomybė prasideda nuo tinkamos augintinio mitybos. Deja, ne visada tai, kas populiaru ir prieinama dideliu mastu, yra geriausias pasirinkimas augintiniui. Nuoseklaus mokymosi ir paieškų kelyje radome, tai, kas iš tiesų natūralu, kokybiška ir tinkama augintinio organizmui. Norime pasidalinti atradimais ir su kitais augintinių šeimininkais bei visiems Lietuvos gyvūnų mylėtojams padaryti prieinamus natūralius, kokybiškus, profesionalų naudojamus ir gerai žinomus gyvūnų prekių rinkos produktus, orientuotus į natūralius augintinio poreikius. Esame oficialūs atstovai Lietuvoje prekės ženklų Pokusa for Health ir HorseLinePRO.

Taigi mūsų misija – įkvėpti augintinių šeimininkus susirūpinti augintinio mityba, jo sudėtimi, kilme bei poreikiu praturtinti augintinio mitybą natūraliais papildais.

Vizija – surinkti profesionalius, aukščiausios kokybės ir natūralius gyvūnų prekių produktus ir padaryti juos greitai bei paprastai prieinamus visiems Lietuvos gyvūnų augintojams. 

Savo veikloje vadovaujamės mokslu, veterinarų rekomendacijomis ir patyrusių veisėjų patirtimi. Taigi, mūsų esminės vertybės – profesionalumas ir atsakomybė augintiniams bei jų šeimininkams.

Dėl didmenos prašome kreiptis el. paštu - info@petlis.lt

Iki susitikimo!