ChondroLine Help papildas sąnariams
Trumpas aprašymas

Specializuotas organinis preparatas, skatinantis šunų judėjimo sistemos regeneraciją ir reabilitaciją - pagalba šunų sąnariams traumų, displazijos atveju.

 

Nemokamas siuntimas per paštomatą Lietuvoje nuo 24,99€! Pristatymas per 1-2 d.d.

ChondroLine Help papildas sąnariams

Trumpas aprašymas

Specializuotas organinis preparatas, skatinantis šunų judėjimo sistemos regeneraciją ir reabilitaciją - pagalba šunų sąnariams traumų, displazijos atveju.

 

Nemokamas siuntimas per paštomatą Lietuvoje nuo 24,99€! Pristatymas per 1-2 d.d.

39,50 €
Su mokesčiais
Svoris
Kiekis
Prekė yra sandėlyje

Skirta šunims, sergantiems sąnarių uždegimu, turintiems judėjimo sunkumų, taip pat reabilitacijos metu po traumų ar operacijų osteoartikulinėje sistemoje. Veikliosios preparato medžiagos stiprina sąnarių struktūrą ir regeneraciją, turi priešuždegiminių ir nuskausminamųjų savybių, padeda stimuliuoti kremzlių sintezę ir regeneraciją bei tinkamą sinovinio skysčio sekreciją. Papildas reguliuoja medžiagų apykaitos pokyčius, padeda padidinti kaulų ir sąnarių atsparumą mikro pažeidimams. Papildas palaiko sausgyslių lankstumą ir efektyvumą bei jų atsinaujinimą.
 
Veikliųjų medžiagų veikimo aprašymas:
-      Chondroitino sulfatas: veikia sąnarių efektyvumą ir ištvermę, padidina kaulų ir sąnarių atsparumą mikro pažeidimams.
-      Gliukozamino sulfatas: sumažina kremzlės struktūrinę žalą, teigiamai veikia osteoartrito simptomus, juos palengvindamas.
-      Hidrolizuotas kolagenas: užtikrina sausgyslių elastingumą, stimuliuoja kremzlių sintezę ir atsinaujinimą bei tinkamą sinovinio skysčio sekreciją.
-      Erškėtuogės (Rosa canina L.): tai yra turtingiausias labai absorbuojamo, biologiškai aktyvaus vitamino C šaltinis, būtinas kolageno sintezei suaktyvinti.
-      Gulsčiasis inkaruotis (Harpagophytum procumbens): jame esančios veikliosios medžiagos turi priešuždegiminių savybių (sąnarių ir raumenų uždegimams) ir analgetikų (malšina raumenų ir kaulų skausmus).
-      MSM metilsulfonilmetanas: suteikia kremzlei pakankamai lankstumo ir palaiko jos funkcionavimą. Jis turi skausmą malšinantį ir priešuždegiminį poveikį. Jis atkuria ląstelių sienelių lankstumą ir pralaidumą, o tai ypač svarbu gyvūnams, dalyvaujantiems varžybose ar intensyviose treniruotėse.
-      Kriliai: ypač svarbūs apsaugant sąnario kremzlę nuo degeneracinių procesų ir uždegimų. Jie palaiko raumenų masės, turtingos EFA ir astaksantino, vystymąsi, turi priešuždegiminių ir analgetikų savybių.
 
Dozavimas 24 val. laikotarpiui:
<5 kg - 1g
5 - 10 kg - 2 g
10 - 15 kg - 3 g
15 - 20 kg - 4g
20 - 30 kg - 6 g
30 - 40 kg - 8 g
40 kg < - 10 g
 
Vartojimo būdas:
Vartoti sumaišius su maistu. Optimalus veiksmingumas užtikrinamas pateikiant preparatą skystu pavidalu, ištirpinus nedideliame kiekyje šviežio, šalto vandens santykiu 1:1.
Kiekvienoje pakuotėje esantis produkto matavimo kaušelis atitinka yra 1 g produkto.

Sudėtis / 100 g:
Hidrolizuotas kolagenas - 16 000 mg
Chondroitino sulfatas iš ryklio kremzlės - 8000 mg
Gliukozamino sulfatas iš moliuskų kriauklių - 10 000 mg
Kriliai - 8000 mg
Gulsčiojo inkaruočio (Harpagophytum procumbens) ekstraktas - 12 000 mg
Vitaminas C + erškėtuogės (Rosa canina L.) - 20 000 mg
MSM metilsulfonilmetanas - 26 000 mg

Analitinė sudėtis / 100 g:
Baltymai - 24,2 g
Žalia ląsteliena - 3%
Pelenai - 4,51%
Riebalai - 2%
Drėgmė - 26,7%

Pokusa for Health
PEP038

Specifinė nuoroda