ChondroLine Senior papildas sąnariams 350 g
Trumpas aprašymas

Specializuotas organinis preparatas, palaikantis tinkamą šunų osteoartikulinės sistemos veikimą, apsaugą ir regeneraciją. Skirtas naudoti visų veislių šunims po 7 metų amžiaus.

 

Nemokamas siuntimas per paštomatą nuo 24,99€! Pristatymas per 1-2 d.d.

ChondroLine Senior papildas sąnariams 350 g

Trumpas aprašymas

Specializuotas organinis preparatas, palaikantis tinkamą šunų osteoartikulinės sistemos veikimą, apsaugą ir regeneraciją. Skirtas naudoti visų veislių šunims po 7 metų amžiaus.

 

Nemokamas siuntimas per paštomatą nuo 24,99€! Pristatymas per 1-2 d.d.

36,99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė yra sandėlyje

Vyresnio amžiaus šunų organizmo poreikiams, kuomet medžiagų apykaita sulėtėja, pritaikyta formulė padeda neutralizuoti sąnarių kremzlių ir griaučių anomalijas, kurias dažnai sukelia antsvoris ar sumažėjęs šuns aktyvumas. Veikliosios preparato medžiagos padeda sumažinti uždegimą, kurio židiniai yra progresuojančios degeneracijos priežastis. Preparatas rekomenduojamas kaip papildoma priemonė lėtinėms judėjimo sistemos ligoms gydyti. Tai itin veiksmingas papildas osteoartrito, osteochondrozės, klubų ir alkūnių displazijos profilaktikai.
 
Veikliųjų medžiagų veikimo aprašymas:
-      Chondroitino sulfatas: veikia sąnarių efektyvumą ir ištvermę, padidina kaulų ir sąnarių atsparumą mikro pažeidimams.
-      Gliukozamino sulfatas: sumažina kremzlės struktūrinę žalą, teigiamai veikia osteoartrito simptomus, juos palengvindamas.
-      Hidrolizuotas kolagenas: suteikia sausgyslėms elastingumo, stimuliuoja kremzlių sintezę ir regeneraciją bei tinkamą sinovinio skysčio sekreciją.
-      Kriliai: palaiko raumenų masės, turinčios daug EFA ir astaksantino, vystymąsi, įrodytos priešuždegiminės ir analgetinės savybės.
-      Paprastasis erškėtis (Rosa canina L.): tai yra turtingiausias labai absorbuojamo, biologiškai aktyvaus vitamino C šaltinis, būtinas kolageno sintezei suaktyvinti.
-      Alaus mieliagrybiai (Saccharomyces cerevisiae): turi teigiamą poveikį nervų sistemai, be kita ko, palaiko tinkamas raumenų audinio vystymąsi, būtiną sąnario funkcijai palaikyti.
-    Gulsčiasis inkaruotis (Harpagophytum procumbens): jame esančios veikliosios medžiagos turi priešuždegiminių savybių (sąnarių ir raumenų uždegimui gydyti) ir analgetikų (malšina raumenų ir kaulų skausmus).
-      MSM metilsulfonilmetanas: kartu su gliukozaminu ir chondroitinu jis suteikia kremzlei pakankamai lankstumo ir palaiko jos veikimą. Jis turi skausmą malšinantį ir priešuždegiminį poveikį.
 
Dozavimas 24 val. laikotarpiui:
<5 kg - 1g
5 - 10 kg - 2 g
10 - 15 kg - 3 g
15 - 20 kg - 4g
20 - 30 kg - 6 g
30 - 40 kg - 8 g
40 kg < - 10 g
 
Vartojimo būdas:
Vartoti sumaišius su maistu. Optimalus veiksmingumas užtikrinamas pateikiant preparatą skystu pavidalu, ištirpinus nedideliame kiekyje šviežio, šalto vandens santykiu 1:1.
Kiekvienoje pakuotėje esantis produkto matavimo kaušelis atitinka yra 1 g produkto.

Sudėtis / 100 g:
Hidrolizuotas kolagenas - 8000 mg
Chondroitino sulfatas - 8000 mg
Gliukozamino sulfatas - 12 000 mg
Harpagophytum procumbens ekstraktas - 8000 mg
Paprastasis erškėtis (Rosa canina L.) - 20 000 mg
MSM metilsulfonilmetanas - 20 000 mg
Alaus mieliagrybiai (Saccharomyces cerevisiae) - 18 000 mg
Kriliai - 6000 mg
 
Analitinė sudėtis / 100 g:
Baltymai - 23,9%
Žalia ląsteliena - 4,7%
Pelenai - 5,85%
Riebalai - 2,0 g
Drėgmė - 22%

Pokusa for Health
PEP041

Specifinė nuoroda