BCAA papildas PowerDog 200 g
Trumpas aprašymas

BCAA šakotosios grandinės aminorūgščių papildas palaiko sportinių ir darbinių šunų raumenų efektyvumą, ištvermę ir jėgą.

 

Nemokamas siuntimas per paštomatą nuo 24,99€! Pristatymas per 1-2 d.d.

BCAA papildas PowerDog 200 g

Trumpas aprašymas

BCAA šakotosios grandinės aminorūgščių papildas palaiko sportinių ir darbinių šunų raumenų efektyvumą, ištvermę ir jėgą.

 

Nemokamas siuntimas per paštomatą nuo 24,99€! Pristatymas per 1-2 d.d.

21,99 €
Su mokesčiais
Kiekis
Prekė yra sandėlyje

BCAA papildai palaiko ištvermės didinimą, gerindami regeneraciją po treniruotės, didindami jėgą ir bendrą fizinį pasirengimą. BCAA yra egzogeninių aminorūgščių derinys: L-leucino, L-valino ir L-izoleucino, kurių atsargos intensyviai treniruojamų šunų racione dažnai yra nepakankamos. BCAA iškart patenka į kraują, nes jos nėra virškinamos, skirtingai nei maistiniai baltymai. Papildą sudarančios aminorūgštys tenkina regeneracinius šunų poreikius ir sukuria aukštos kokybės anabolines sąlygas raumenų augimui.
 
Rekomendacijos:
BCAA aminorūgščių papildą rekomenduojama naudoti darbiniams ir sportuojantiems šunims, kurie praktikuoja šias disciplinas: „agility“, šunų lėkščiasvydį, „flyball“, lenktynes, rogučių tempimą, važiavimą dviračiu su šunimi („bikejoring“), „dogtrekking“, ganymą (herding), paklusnumo („obedience“) ar jėgos sportą.

 
Naudojamas:
-      raumenų regeneracijai ir apsaugai;
-      nuovargio jausmo po treniruotės mažinimui;
-      treniruočių rezultatų (ištvermės ir jėgos) didinimui;
-      lieso raumens audinio augimo stimuliavimui.
 
Dozavimas 24 val. laikotarpiui:
<5 kg kūno svorio: 0,5 g
5 - 10 kg kūno svorio: 0,7 g
10–30 kg kūno svorio: 1 g
30–60 kg kūno svorio: 2 g
60kg kūno svorio <: 3g
Kiekvienoje pakuotėje esantis produkto matavimo kaušelis atitinka 1 g produkto.
 
Vartojimo būdas:
Treniruočių diena:
„PowerDog BCAA Pure“ reikia ištirpinti nedideliame kiekyje šviežio, šalto vandens (tam naudokite PowerDog plaktuvą). Sumaišykite ištirpintą preparatą su vakare pateikiamu maistu.
 
Ne treniruočių diena:
„PowerDog BCAA Pure“ reikia kruopščiai ištirpinti nedideliame vandens kiekyje (tam naudokite PowerDog plaktuvą). Sumaišykite ištirpintą preparatą su rytiniu maistu.
 
Atkreipiame dėmesį, kad:
- geriausias efektas pasiekiamas naudojant BCAA papildą 60 min. po treniruotės kartu su nedideliu kiekiu vandens ir izotonikų papildu „PowerDog Isotonic“ - dėl jame esančių angliavandenių, kurie padidins insulino reakciją ir padės aminorūgštis perkelti tiesiai į raumenis;
- jei jūsų šuniui trūksta energijos per sunkų fizinį krūvį, pateikite pusę dienos BCAA papildo dozės 50 min. prieš pradedant treniruotę, o antrąją dalį pateikite po treniruotės.

Sudėtis:
L-leucinas 50 000 mg
L-valinas 25 000 mg
L-izoleucinas 25 000 mg

Pokusa for Health
PEP034

Specifinė nuoroda