Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai

Rasta 4 prekės(-ių).

Rodoma 1-4 iš 4 prekės(-ių)
  • Išpardavimas!
  • −40%

  Apsauginis balzamas...

  Bazinė kaina 8,99 € −40% Kaina 5,39 €

  Natūralus regeneruojantis ir apsaugantis balzamas, apsaugantis pėdų pagalvėles nuo šalčio ir dirginančio druskos poveikio. Pagalba dirginamoms, įtrūkusioms ir skaudančioms augintinio pėdutėms. Balzamas stiprina ir stimuliuoja epidermio ląstelių atstatymą ir augimą. Ypač rekomenduojama šunims, gyvenantiems miestuose, žiemą veikiamiems šaligatvio druska.

  Įrodyta ekstremaliomis oro sąlygomis!

  • −20%

  Pieno pakaitalas kačiukams...

  Bazinė kaina 11,89 € −20% Kaina 9,51 €

  Visavertis pieno pakaitalas kačiukams nuo pirmos gyvenimo dienos. Formulė, kurioje gausu nepakeičiamų aminorūgščių, taip pat mineralinių ir vitaminų ingredientų. Jis palaiko tinkamą jauno organizmo vystymąsi, palaiko imuninę sistemą, taip pat skeleto ir dantų formavimąsi.

  • −15%

  Purškalas nuo vabzdžių ir...

  Bazinė kaina 11,79 € −15% Kaina 10,02 €

  „GreenLine BugSpray“ yra visiškai natūralus preparatas šunims, kurio pagrindas - natūralūs eteriniai aliejai. Užpurkštas ant kūno preparatas sudaro specifinio kvapo dangą, kurios nepakenčia erkės, vabzdžiai ir kiti ektoparazitai. Jame nėra toksiškų detergentų, konservantų, taip pat jokių medžiagų, toksiškų žmonėms ir gyvūnams. Preparate nėra genetiškai modifikuotų ingredientų (GMO). Nesukelia kailio spalvos pasikeitimo.